Denizyolu NakliyesiDenizyolu Nakliyesi

Hizmetlerimiz

UZMAN

Denizyolu Nakliyesi

Firmamız tüm dünyada limanlararası konvansiyonel taşıma, komple gemi kiralama, komple (FCL) ve parsiyel (LCL) container taşımacılığı hizmeti verir. Komple gemi kiralama türlerimizin içinde kutugemi (“box shapeler”,) “handy size” ‘lar, “maxi size” ‘lar gibi kuru yük gemi çeşitleriyle feribotlar tipleri bulunmaktadır.

Proje ulaşım bir parçası olarak, UZMAN GLOBAL LOJISTICS olarak dünya genelinde geniş acenta ağı, deniz nakliye hatları ve direkt bağlantıda olduğu armatürler ile birlikte müşterilerine en akıllı lojistik çözümleri Türkiye’de ve dünya çapında hizmetleri sunmaktadır.

 

Denizyolu Nakliye Hizmetleri

F.C.L. (Full Container Load)

Liman operasyonları

Gemi kiralama Hizmetleri

Parsiyel L.C.L.(Less Container Load) konteynır hizmeti sağlanması.

Bütün hat sahiplerinin navlun seviyeleri ve gemi programları hakkındaki kapsamlı veri bankamız yerel acenteleriyle birlikte sürekli güncellenir(ith&ihr). Bu bilgiyle müşterimize bütün nakliye ihtiyaçları ve zamanında teslimat için kullanabileceği doğru hat sahibiyle birlikte doğru fiyatı sunmayı amaçlarız.

Kapıdan Kapıya ve/veya Liman dan Liman tüm opsiyonların maliyet ve zaman kaybınızı önleyecek şekilde planlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Çift yönlü kontrol ile hangi taşıma anlaşmasının(INCOTERMS) size daha uygun olduğunu belirterek maliyetlerinizi minimize etmenizi sağlamak temel prensiplerimizdendir.

İletişim

+90 850 220 2191 (Pbx)
+90 533 227 37 69 
İhsaniye Mh. Zeytinlibahçe Cd. Profit İşmk.Kat:3/18 Akdeniz, Mersin
project@uzmangloballogistics.com.tr

Misyon&Vizyon